EKSKLUZYWNE WOSKI

EKSKLUZYWNE WOSKI

 

Polecamy rewelacyjne produkty na bazie wosku Carnauba, to naturalny wosk roślinny, pozyskiwany z liści kopernicji, palmy Copernicia cerifera, rosnącej w Brazylii. Wydziela się w postaci drobnych łusek z liści palmowych. Ma barwę od jasno zielonawej do brudnoszarej, a po oczyszczeniu żółtawą lub białą. Jest najtwardszym ze znanych obecnie wosków naturalnych, przeznaczony do stosowania zarówno na mokro jaki i sucho. Wosk nanosimy na uprzednio umytą karoserię, dzięki temu warstwa wodna rozdrabnia się na pojedyncze krople, które samoczynnie spływają z karoserii pojazdu. Działają szybko i skutecznie. Produkty nabłyszczają również karoserię oraz przywracają naturalną barwę i połysk lakieru.

 

Stosowane przez nas woski w paście tworzą niewidzialną warstwę ochronną na powierzchni, przez co gwarantują utrzymanie samochodu w idealnym stanie. Zabezpieczają również lakier przed działaniem czynników atmosferycznych, a po aplikacji nie pozostawia smug na lakierze.

Dodatkowo oferujemy usługę oczyszczania karoserii metodą glinkowania. Pozwala ona na usunięcie zanieczyszczeń mocno związanych ze strukturą lakieru. Zabieg ten stosujemy przed aplikacją wysokiej klasy naturalnych wosków w paście.

 

 

Zapraszamy do galerii, w której przedstawiamy nasze wybrane realizacje: kompleksowe mycie aut, czyszczenie tapicerek, renowacja lakieru i wiele innych. Przedstawiamy zdjęcia przed i po realizacji usługi.

Sprawdź Nasze Realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami

Drogowców 14, 39-200 Dębica

 

888 196 796

biuro@lukcar.pl

 

 

Godziny Pracy

 

Poniedziałek - Piątek: 8 00 - 18 00

Sobota: 8 00 - 14 00

 

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu obsługi Twojego zgłoszenia. Masz prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych.

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

© 2015 LUKCAR Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: grupagrafika.pl