MYCIE DETAILINGOWE

MYCIE DETAILINGOWE

 

Warto wiedzieć, że ponad 90% defektów lakieru powstaje podczas nieprawidłowego mycia. Aby mycie było bezpieczne, niezbędne jest wykorzystanie odpowiednich środków, narzędzi oraz techniki. W procesie mycia samochodu używamy wyłącznie neutralnych kosmetyków, które nie ingerują w powłoki zabezpieczające powierzchnię auta i nie skracają tym samym ich żywotności. Zamiast gąbek, których struktura jest często niebezpieczna dla lakieru, wykorzystujemy specjalne rękawice z mikrofibry lub wełny merynosów, natomiast osuszanie auta odbywa się za pomocą bardzo delikatnych i wyjątkowo chłonnych bawełnianych ręczników waflowych lub wysokiej jakości mikrofibr dedykowanych do osuszania. Prawidłowe i nieinwazyjne mycie auta nie może odbyć sie również bez zastosowania metody "dwóch wiader". Do jej wykonania wykorzystywane są profesjonalne separatory brudu, które na bieżąco oddzielają piach i brud innego pochodzenia od wody, którą myty jest samochód.

 

Usługa mycia samochodu obejmuje elementy najczęściej pomijane podczas zwykłego mycia, do którego przyzwyczajają siebie i klientów myjnie samochodowe. Zajmujemy się nadkolami, wnętrzami kół oraz końcówkami wydechów. Każde auto po zakończonym myciu pokrywane jest dedykowanym quick detailerem, przedłużającym żywotność ewentualnej powłoki kwarcowej bądź wosku naturalnego.

 

Auto przed wyjazdem jest dokładnie przedmuchiwane sprężonym powietrzem, w celu uniknięcia zacieków i plam.

 

PROCES SKŁADA SIĘ MIĘDZY INNYMI Z:

 

mycia kół z wnętrzami przy użyciu delikatnych, pH neutralnych preparatów czyszczących lub usuwających osad z klocków hamulcowych

oczyszczenia wnęk drzwi i nadkól

bezpiecznego mycia nadwozia pH neutralnym szamponem i rękawicami z naturalnego włosia

osuszania ręcznikami waflowymi i wydmuchiwania wody sprężonym powietrzem

konserwacji wosku lub powłoki kwarcowej/ceramicznej dedykowanym quick detailerem

konserwacji uszczelek i opon

jeśli zachodzi już potrzeba, konserwacji powłoki hydrofobowej na przedniej szybie

odkurzania i prania dywaników

konserwacji skór, m.in. punktowego usuwania przebarwień od jeansów i nałożenia odżywki na wszystkie elementy skórzane we wnętrzu  auta

odkurzenia i mycia elementów winylowych przy użyciu mikrofibry

czyszczenia szyb od wewnątrz

 

 

 

 

 

Zapraszamy do galerii, w której przedstawiamy nasze wybrane realizacje: kompleksowe mycie aut, czyszczenie tapicerek, renowacja lakieru i wiele innych. Przedstawiamy zdjęcia przed i po realizacji usługi.

Sprawdź Nasze Realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami

Drogowców 14, 39-200 Dębica

 

888 196 796

biuro@lukcar.pl

 

 

Godziny Pracy

 

Poniedziałek - Piątek: 8 00 - 18 00

Sobota: 8 00 - 14 00

 

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu obsługi Twojego zgłoszenia. Masz prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych.

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

© 2015 LUKCAR Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: grupagrafika.pl