PROSTOWANIE I REGENERACJA FELG

Naprawą felg zajmujemy się już kilka lat. Nowoczesny sprzęt, doświadczenie oraz profesjonalizm pozwalają nam na naprawę felg o różnych wielkościach i uszkodzeniach. Prostujemy felgi każdego rodzaju: aluminiowe, stalowe, nieprzelotowe, a także felgi do motocykli.

 

Naprawa felgi polega na przywróceniu jej do stanu pierwotnego. Felgi naprawiane u nas zawsze nadają się do dalszego użytkowania. W przypadku, gdy felga jest mocno uszkodzona istnieje możliwość, iż podczas prostowania felga pęknie, niezbęde jest wtedy spawanie felg i odpowiednia jej obróbka (w takim przypadku koszt naprawy felgi wzrasta).

 

REGENERACJA FELG

 

Malujemy felgi aluminiowe i stalowe metodą proszkową.

Felgi poddawane są następującym procesom:

Piaskowanie- mechaniczne oczyszczanie

Chemiczne oczyszczanie

Nałożenie podkładu

Nałożenie farby w postaci proszku

Nałożenie warstwy lakieru

 

 

Lakiernictwo proszkowe polegającą na nanoszeniu farby w postaci proszku na elementy metalowe. Następnie pomalowane elementy są nagrzewane do temperatury 140-200oC, w rezultacie czego farba proszkowa ulega stopieniu. Otrzymywana powłoka dzięki swojej grubości znakomicie maskują niedokładności obróbki mechanicznej.

Uzyskana powłoka lakiernicza w dużym stopniu jest odporna na korozję, zmienne warunki atmosferyczne, chemikalia (sól drogową) i uszkodzenia mechaniczne.

Zapraszamy do galerii, w której przedstawiamy nasze wybrane realizacje: kompleksowe mycie aut, czyszczenie tapicerek, renowacja lakieru i wiele innych. Przedstawiamy zdjęcia przed i po realizacji usługi.

Sprawdź Nasze Realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami

Drogowców 14, 39-200 Dębica

 

888 196 796

biuro@lukcar.pl

 

 

Godziny Pracy

 

Poniedziałek - Piątek: 8 00 - 18 00

Sobota: 8 00 - 14 00

 

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu obsługi Twojego zgłoszenia. Masz prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych.

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

© 2015 LUKCAR Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: grupagrafika.pl