RENOWACJA LAKIERU

KOREKTA LAKIERU

 

Kluczowym punktem renowacji samochodu jest skomplikowany, wieloetapowy proces korekty lakieru.

Profesjonalnie przeprowadzona renowacja gwarantuje, że lakier stanie się wolny od wszelkich drobnych rys, smug, hologramów i wad. Powstają one wskutek nieprawidłowej pielęgnacji (np. na szczotkach w myjniach automatycznych, niedbale pracujących myjniach ręcznych lub stosowaniu niewłaściwych kosmetyków), jak również podczas codziennego użytkowania samochodu. Średni czas renowacji lakieru przeciętnej wielkości samochodu zazwyczaj sięga 14 godzin pracy specjalisty. Gwarantujemy Państwu pełną uwagi i profesjonalizmu usługę oraz zwracamy szczególną uwagę na fakt, że nieprawidłowo przeprowadzona korekta lakieru może wpłynąć negatywnie na estetykę pojazdu, jak i na późniejszą kondycję lakieru podczas użytkowania auta.

 

WIĘCEJ INFORMACJI O USŁUDZE

 

Korekta lakieru jest procesem absolutnie kluczowym dla uzyskania b. dobrego wyglądu auta. Dopiero usunięcie wszelkich defektów lakieru pozwala uzyskać pełen blask i głębię. Profesjonalna korekta  rozpoczyna się zawsze od oczyszczenia lakieru, pozwalającego przygotować powierzchnię do pracy materiałami ściernymi.

 

Następnie wykonujemy szczegółowe pomiary grubości lakieru oraz analizę jego struktury i dobieramy właściwe środki  ścierne, pozwalające uzyskać jak najlepszy efekt przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa powłoki. Czym różni się profesjonalna korekta lakieru od tzw. "polerki"? Przede wszystkim wiedzą, jakie materiały ścierne dobrać dla potrzeb określonego lakieru. Różni się także złożonością procesu - często pełna korekta wymaga kilku etapów i użycia kilku różnych środków ściernych. Jedna z istotniejszych różnic jest jednak pełne bezpieczeństwo lakieru - bezpowrotnie usuwając nawet bardzo silne zniszczenia lakieru usuwamy nie więcej niż 4-5 mikronów lakieru (co w razie konieczności czyni zabieg powtarzalnym) w przeciwieństwie do "polerki", podczas której używając nieadekwatnie silnych materiałów ściernych usuwa się nawet 20-30 mikronów lakieru!

 

 

Zapraszamy do galerii, w której przedstawiamy nasze wybrane realizacje: kompleksowe mycie aut, czyszczenie tapicerek, renowacja lakieru i wiele innych. Przedstawiamy zdjęcia przed i po realizacji usługi.

Sprawdź Nasze Realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami

Drogowców 14, 39-200 Dębica

 

888 196 796

biuro@lukcar.pl

 

 

Godziny Pracy

 

Poniedziałek - Piątek: 8 00 - 18 00

Sobota: 8 00 - 14 00

 

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu obsługi Twojego zgłoszenia. Masz prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych.

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

© 2015 LUKCAR Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: grupagrafika.pl