SMART REPAIR

S.M.A.R.T. (Small Medium Area Repair Technique)

 

 

Technika Smart Repair wcześniej znana pod synonimem SMART stała się ostatnio bardzo popularna w branży motoryzacyjnej. Prędzej czy później zawsze powstanie jakaś delikatna szkoda na naszym samochodzie. Można śmiało powiedzieć że jest to nie do uniknięcia. Przez wgniecenia czy odpryski  lakieru można znacząco obniżyć wartość samochodu ale co gorsze przez zaniedbanie ich można doprowadzić do korozji. Można powiedzieć, że ochrona przed korozją jest sama w sobie najważniejszym powodem tak naprawdę użycia techniki Smart Repair. Dlatego ta technika zwiększa wartość odsprzedaży auta. Proszę zwrócić uwagę, że cena rynkowa między samochodem w złym a dobrym stanie może być liczona w tysiącach złotych. Dla tego Smart Repair jest warte zastosowania w szczególności gdy patrzymy na małe ceny napraw w stosunku do normalnych technik lakierniczych.

 

 

Smart Repair oferuje następujące czynności:

 

Spot Repair – najczęściej związane z uszkodzeniem lub odpryskiem lakieru

Naprawy Skóry – procedury związane z naprawą i utrzymania najlepszego stanu tapicerki skórzanej

Naprawa Tworzyw Sztucznych i Vinyl

Naprawa Szyb – różne pęknięcia i odpryski od kamieni

Naprawa Felg – naprawa małych uszkodzeń oraz malowanie w dowolny kolor całych felg

Polerowanie Reflektorów – usuwanie zarysowań i odprysków z powierzchni reflektora

Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń (PDR) – usuwanie wgnieceń na karoserii po gradobiciu lub po szkodach parkingowych bez konieczności malowania elementu

 

 

 

 

 

Zapraszamy do galerii, w której przedstawiamy nasze wybrane realizacje: kompleksowe mycie aut, czyszczenie tapicerek, renowacja lakieru i wiele innych. Przedstawiamy zdjęcia przed i po realizacji usługi.

Sprawdź Nasze Realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami

Drogowców 14, 39-200 Dębica

 

888 196 796

biuro@lukcar.pl

 

 

Godziny Pracy

 

Poniedziałek - Piątek: 8 00 - 18 00

Sobota: 8 00 - 14 00

 

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu obsługi Twojego zgłoszenia. Masz prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych.

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

© 2015 LUKCAR Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: grupagrafika.pl