ZABEZPIECZENIE SZYB I FELG

Usługa dedykowana dla posiadaczy wszelkich nietypowych i wymagających szczególnej troski felg. Jeśli koła nie są dotknięte żadnymi mechanicznymi uszkodzeniami możemy przeprowadzić proces detailingowy przywracający nawet najbardziej zabrudzonym felgom pierwotną świetność.

 

W zakres usługi wchodzi dogłębne usunięcie zanieczyszczeń oraz pokrycie felg specjalistycznymi woskami umożliwiającymi zabezpieczenie ich powierzchni. Czyścimy i zabezpieczamy również przestrzenie znajdujące się nad kolami wewnątrz karoserii.

Dodatkowo dbamy o dobrą kondycję szyb w Państwa samochodach. W tym wypadku proponujemy czyszczenie szyb profesjonalnymi preparatami, odtłuszczanie szklanych powierzchni na dachach aut oraz nałożenie "nano-wycieraczki", która w trudnych warunkach pogodowych ułatwia usuwanie z szyb wody i płynnych zanieczyszczeń.

Zapraszamy do galerii, w której przedstawiamy nasze wybrane realizacje: kompleksowe mycie aut, czyszczenie tapicerek, renowacja lakieru i wiele innych. Przedstawiamy zdjęcia przed i po realizacji usługi.

Sprawdź Nasze Realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami

Drogowców 14, 39-200 Dębica

 

888 196 796

biuro@lukcar.pl

 

 

Godziny Pracy

 

Poniedziałek - Piątek: 8 00 - 18 00

Sobota: 8 00 - 14 00

 

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych w nim danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu obsługi Twojego zgłoszenia. Masz prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych.

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

© 2015 LUKCAR Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: grupagrafika.pl